Oshee Cyberpunk Energy Boost - Liči a Jasmín 0,5 l

Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 324 recenzíDalší informace

Objem
0.5 l

• , zakoupeno v imago.cz

jako fanoušek hry Cyberpunk 2077 je toto must-have. plechovka míří na poličku :)
    překvapila mě kombinace chutí, doporučuji

Objem
0.5 l

Máš před sebou velkou akci a potřebuješ, aby ti maso i chróm jely na plno? Dej si do žil pořádný samurajský boost a nech za sebou Night city v plamenech. Nealkoholický energetický nápoj s příchutí liči a jasmínu. Na co augmentace, když máš v ruce Energy Boost. Vyžene ti statistiky na maximum. Nápoj obsahuje Guaranu, Niacin a Vitamín B12 Neobsahuje kofein.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v imago.cz