SoStoned Cannabis Energy Drink 330 ml

SoStoned Cannabis Energy Drink 0,33 l Sycený energetický nápoj s příchutí konopí obsahující kofein, taurin, sladidla a vitamíny. Vysoký obsah kofeinu (0,32 mg/100 ml) - Není...
Doporučená nabídka CBD Smoke

Skladem • 1 varianta69 Kč13 neověřených recenzíDalší informace

Obsahuje CBD

• , zakoupeno v Limošky.cz

Chuťově opravdu dobrý, za mě se umístil na 1. Příčce energy drinků.

• , zakoupeno v Limošky.cz

I když moc nemusím CBD nápoje, tento mi velice chutnal.

• Super

Obsahuje CBD

SoStoned Cannabis Energy Drink 0,33 l

Vysoký obsah kofeinu (0,32 mg/100 ml) - Není vhodný pro děti a těhotné nebo kojící ženy.

Složení pitná voda, cukr, konopné aroma obohacené o CBD (0,075%), barvivo karamel, kyseliny: kyselina citronová, citron trisodný, taurin (4 mg/ml), kofein (0,32 mg/100 ml), vitamíny: kyselina pantotenová, vitamín B6, vitamín B2, vitamín B12, konzervanty: sorban draselný, benzoan sodný, sladidla: aspartam, acesulfam.

Doporučená denní dávka max. 500 ml. Nemíchat s alkoholem. Skladovat při teplotě 5 až 25°C.

Výživové údaje v 100 ml

Energetická hodnota 136 kJ (32 kcal)

Tuky 0 g z toho nasycené mastné kyseliny 0 g

Vitamín B6 2,2 mg / 157,23 %*

Vitamín B2 0,7 mg / 50,00 %*

Vitamín B12 2,2 µg / 88,00 %* * RDA / Doporučená denní dávka

Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby 8400 kJ/2000 kcal

Vyrobeno v ČR pro: EUPHORIA TRADE S.R.O., Klimentská 1216/46, 110 00 Prague, Czech Republic

Minimální trvanlivost do data na dně obalu (2 roky od data výroby)

Obsah: 330 ml

• , zakoupeno v Limošky.cz

Chuťově opravdu dobrý, za mě se umístil na 1. Příčce energy drinků.

• , zakoupeno v Limošky.cz

I když moc nemusím CBD nápoje, tento mi velice chutnal.

• Super

• Skvělá chuť
    • Jen je toho málo
  • , zakoupeno v Limošky.cz

Výborný energetický nápoj se skvělou chutí
    Výborný Limošky

• , zakoupeno v Limošky.cz

• Hodně mě to bavilo energií.
    • Pěkné do sbírky plechovek.

Krásný produkt za přiměřenou cenu a balení, aby se nepoškrábalo mi přišlo hodně luxusní.

jo

• , zakoupeno v Limošky.cz

Nemohu posoudit energeťáky byly pro syna.Já mám problémy s tlakem,takže tak.
    Syn si je chválil.

• Chuný drink
  • , zakoupeno v Limošky.cz

SoStoned Cannabis Energy Drink 330 ml velice doporučuji špičková chut super design. Určitě objednáme znova